Lampa obrysowa LED, biało-czerwona
Regular price:
product unavailable
dodaj do przechowalni
Opis
| Lampa diodowa (LED) | tak |
| Kategoria lampy | obrysowa |
| Strona montażu | uniwersalna |
| Napięcie zasilające | 12/24V |
| Moc znamionowa | 0,8/1,7W |
| Przewód | 2×0,75mm2; 0,5m |
| Ilość diod LED | 4 |
| Światło pozycyjne przednie | tak |
| Światło pozycyjne tylne | tak |
Schemat techniczny







All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.