Lampa kierunkowskazu boczna, 1.4/3W, 12/24V
Regular price:
product unavailable
dodaj do przechowalni
Opis
| Lampa diodowa (LED) | tak |
| Kategoria lampy | kierunkowskazu |
| Strona montażu | uniwersalna |
| Napięcie zasilające | 12/24V |
| Moc znamionowa | 1,4/3W |
| Przewód | 2×0,35mm2, 0,3m |
| Ilość diod LED | 9 |
| Kierunkowskaz boczny | tak |
Schemat techniczny







All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.