Lampa przeciwmgielna diodowa, 12/24V z przewodem
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Lampa diodowa (LED) | tak |
| Kategoria lampy | przeciwmgielna |
| Strona montażu | uniwersalna |
| Napięcie zasilające | 12/24V |
| Moc znamionowa | 2W |
| Przewód | płaski - 2×0,75mm2, 0,5m |
| Ilość diod LED | 6 |
| Światło przeciwmgielne | tak |
Schemat techniczny








Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.