Lampa pozycyjna diodowa 12/24V, przednia biała
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Lampa diodowa (LED) | tak |
| Kategoria lampy | obrysowa |
| Strona montażu | uniwersalna |
| Napięcie zasilające | 12/24V |
| Moc znamionowa | 0,6/1,2W |
| Przewód | 2×0,35mm2; 0,3m |
| Ilość diod LED | 2 |
| Światło pozycyjne przednie | tak |
Schemat techniczny








Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.