Lampa pozycyjna diodowa 12/24V, czerwona
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Lampa diodowa (LED) | tak |
| Kategoria lampy | obrysowa |
| Strona montażu | uniwersalna |
| Napięcie zasilające | 12/24V |
| Moc znamionowa | 0,5/1W |
| Przewód | 2×0,35mm2; 0,25m |
| Ilość diod LED | 2 |
| Zakres temperatur pracy | od -30°C do +50°C |
| Światło pozycyjne tylne | tak |
Schemat techniczny








Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.