Lampa obrysowa typu SLIM 4x LED, 12/24V, czerwona
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Lampa diodowa (LED) | tak |
| Kategoria lampy | obrysowa |
| Strona montażu | uniwersalna |
| Napięcie zasilające | 12/24V |
| Moc znamionowa | 0,3 / 0,8 W |
| Przewód | 2×0,75mm2, 0,5m |
| Klasa szczelności | IP 68 |
| Ilość diod LED | 4 |
| Światło pozycyjne tylne | tak |
| Barwa światła | czerwona |
Schemat techniczny








Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.