Lampa obrysowa LED skośna, zwykła, prawa, 12/24V
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Lampa diodowa (LED) | tak |
| Kategoria lampy | obrysowa |
| Strona montażu | prawa |
| Napięcie zasilające | 12/24V |
| Moc znamionowa | 0,8/1,6W |
| Przewód | 2×0,75mm2; 0,45m |
| Ilość diod LED | 2 |
| Zakres temperatur pracy | od -30°C do +50°C |
| Światło pozycyjne przednie | tak |
| Światło pozycyjne tylne | tak |








Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.