Lampa kierunkowskazu boczna, 6W, 12/24V
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Lampa diodowa (LED) | tak |
| Kategoria lampy | kierunkowskazu |
| Strona montażu | uniwersalna |
| Napięcie zasilające | 12/24V |
| Moc znamionowa | 6W |
| Przewód | 2×0,35mm2, 0,3m |
| Ilość diod LED | 15 |
| Kierunkowskaz boczny | tak |
| Kierunkowskaz tylny | tak |
Schemat techniczny








Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.