Lampa cofania diodowa, 12/24V
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Lampa diodowa (LED) | tak |
| Kategoria lampy | cofania |
| Strona montażu | uniwersalna |
| Napięcie zasilające | 12/24V |
| Moc znamionowa | 2,7W |
| Przewód | 2×0,75mm2, 0,5m |
| Ilość diod LED | 8 |
| Światło cofania | tak |
Schemat techniczny








Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.